← zpět na přehled

Za babičkou v neděli!

Za babičkou v neděli!

230 přihlášených na hlavní závod a téměř stovka dětí. Údolí bude prožívat běžeckou horečku.

Dva dny před 3. ročníkem Běhu Babiččiným údolím, se s vámi dělíme o několik informací.

Především děkujeme všem za veliký zájem o závod. Pořadatele vždy těší, když neorganizuje akci pro akci ale pro lidi :-)

Budeme rádi, když nám pomůžete vše dobře zvládnou a proto vás prosíme o včasný příjezd a prezentaci u kuželníku. Vždy cca 20 minut před startem příslušného závodu zavřeme prezentaci a odneseme startovní listinu ke startérovi a k elektronickému měření. Proto si ještě jednou prostudujte časový pořad.

Tratě budou značeny fáborky, navíc před každým závodem pojede zdatný cyhlista, který čelo závodu povede. Zabloudit by neměl nikdo.

Vyhlašování výsledků bude probíhat vždy bezprostředně po doběhu každého závodu před sousoším babičky s dětmi.

Zaváděcí okruh hlavního závodu je dlouhý zhruba 1500m a jeho nerovná část byla dnes opatřena bílým nátěrem kořenů, pařízků a kamenů. Každý by tedy měl proběhnout bez problému.

Jeden z partnerů závodu, společnost EAS, má pro nejlepší muže a ženy připaveny poukazy na odběr zboží od firmy Adidas, navíc bude mít na místě stánek se zbožím (obuv, oblečení) od uvedené firmy. Můžete se těšit na skvělé produkty za zajímavé ceny.

Důležité upozornění pro všechny!!

Startovní čísla se vracejí po doběhu pořadatelům. Proto je nezapoměňte v cíli odevzdávat. Jistě jste ocenili, že startovné je za "lidovku" - je to díky pochopení firmy Sportchallenge, která nám čísla zapůjčila a my je nemuseli kupovat!!

Přejeme vám i nám krásný nedělní závod a jarní pohodovou atmosféru v Ratibořicích!!