← zpět na přehled

To je ON !

To je ON !

Miloučký, zelený, stále větrný ale náš. Stadionek, na kterém jsme se letos připravovali a také na něm pořádali docela hezké závody.

publikoval Aleš Žďárský

Tedy zase tak úplně si fandit nemůžeme,. Z doslechu vím, že jsou také lidé, kterým se u nás na závodech nelíbí. A je to dobře, že jsou neboť jejich nespokojenost je pro nás dobrodiním. Jinak bychom si třeba o sobě začali myslet, že jsme dokonalí a to by rozhodně nebylo dobře.

Tedy my bychom si to nemysleli ani kdyby nám fandil celý svět, protože víme, že..."jednou jsi dole, jednou nahoře..." a tak pokorně přijímáme úspěchy i neúspěchy.

Zítra odjíždí náš extraligový tým žen na závody, o kterých jsme na začátku soutěže ani nesnili. Finále extraligy 2011 vážně nebyl náš cíl a také jsme z toho úspěchu lehce zaskočeni (tedy alespoň já). Víme, že ve finále nastupujeme proti soupeřkám o několik tříd lepším, často profesionálním atletkám, které mají to nejlepší zabezpečení, podmínky a servis.

A do toho teď my z malého stadionku, novoměstského..střediskového ;)

Myslím, že bude fajn si zítřejší velké finále užít. Tam kde umíme se porvat o pozice a hlavně přijet domů v pořádku s dobrým pocitem. Vždyť letošní atletická sezóna přinesla našemu Skáčku bilanci přímo výtečnou. Posuďte:

- 2 atleti startovali na MISTROVSTVÍ EVROPY

- 1 atletka startovala na EYOF

- 3 atletky reprezentovaly ČR na mezistátních utkáních

- získali jsme  (zatím) 17 medailových umístění na MČR všech kategorií

- na MČR dorostu a juniorů jsme byli druhý nejúspěšnější oddíl ČR za domácím klubem SSK Vítkovice

- naši atleti překonali 6 krajských rekordů

Pořádali jsme tři (na poměry městečka s 10.000 obyvatel) gigantické akce - Velkou cenu NMNM, Atletiku pro děti a MČR žactva!

Tak úplná ostuda to letos nebyla.Ne?

Hezké víkendové závodění holkám na Julisce a klukům v baráži na Slávii.

Fotogalerie