← zpět na přehled

Pavel vyhrál v Apeldoornu.

Pavel vyhrál v Apeldoornu.

Po loňském druhém místě si tentokrát nenechal Pavel Brýdl uniknout vítězství a v Apeldoornu o tři vteřiny porazil Jaroslawa Janickeho z Polska.

publikoval Aleš Žďárský

Po krátké zprávě od Kamila Krunky z Holandska a návštěvě webových stránek maratonu Apeldoorn, jsme dali dohromady ucelenou informaci o závodu naší vytrvalecké sekce.

Pavel Brýdl si chtěl po loňském druhém místě ještě trochu polepšit (a to nejen časem ale i umístěním). Trénink  v závějích se  dařilo  plnit jen velmi těžko a z Pavlova běhátka se doma asi ještě teď kouří.

Ale asi se dá připravovat i v těchto podmínkách, Pavel, předpokládám, že ve strhujícím závěru, předběhl o pouhé tři vteřiny Poláka Jaroslawa Janickeho a časem 2:27:24 vyhrál. Janicki 2:27:27. Na třetím místě další borec z našeho regionu Petr Pechek ale již s odstupem 2:30:33. Míra Holub doběhl v čase 2:42:53.

Kamil Krunka  proběhl závod (před MČR v hale) na 8km a až v závěru  dostal dvě vteřiny od domácího Rouwena.

Tolik rychlá informace.

Jak doběhl dvojník Mirka Holuba Van der Howen, se nám do uzávěrky nepodařilo zjistit.

Fotky z tohoto závodu najdete na www.midwinterfoto.nl pro Vaší lepší orientaci ještě napovíme, že je nejlépe hledat v galeriích finish 8 km (tam se vykytuje Kamil) a start nebo finish marathon (Pavel a Míra)

Fotogalerie