← zpět na přehled

O naší přípravce se píše na stránkách www.atletikaprodeti.cz

O naší přípravce se píše na stránkách www.atletikaprodeti.cz

Trenérky Eva Vítová a Soňa Paarová "běží" s naší přípravkou od podzimu na plno a vymýšlejí nejrůznější zábavu pro nejmenší atlety i jejich rodiče. O jedné akci našich nejmenších se píše i na uvedeném webu.

Tatínkové v akci

Akce, při kterých se zapojí i rodiče malých atletů jsou velmi oblíbené. Přečtete si zhodnocení jednoho z tatínků z oddílových závodů v Novém Městě nad Metují.

Jak to vidí tatínek:
 
"Týden před Vánoci přinesla dcera pozvánku na vánoční atletický trénink rodičů s dětmi. Bylo trochu přemlouvání, ale po jedné puse je rozhodnuto. Jdu do toho... Jako každý týden jsme zabalili věci na sportování, obuv, láhev s pitím, ale tentokrát dvakrát. V tělocvičně nás přivítaly trenérky dětí a na mne dolehla trochu nervozita, zda vše zvládnu a neudělám dcerce ostudu. Nebyl jsem v tom naštěstí sám, přišlo asi třináct dětí s rodiči či prarodiči.
Nejprve honička na zahřátí, poté rozcvička a protažení. Vše doprovázel smích mé dcery, když jsem se nemohl ohnout, nakonec jsme zvládli několik testovacích rovinek  a prvky z atletické abecedy - zakopávání, předkopávání a cval stranou. Uf, začíná přituhovat. Potom starty, úkolem je dohnat dceru, která má trochu náskok. Nepovedlo se, asi velký náskok nebo co...!? Tak jsme si to zopakovali a vyměnili se. Následovaly zábavné štafetové soutěže družstev o nápovědy, kde najdeme poklad. Všichni jsem si fandili a radovali se z každé získané nápovědy. Poklad jsme nakonec našli všichni. Dostali jsme medaile ze sušenek, nějaké dobroty a přesnídávky. Největší odměnou však byly zářící oči mé dcery, když si mě vedla domů a plánovala, co všechno řekneme mamince a s čím se pochlubí. Bylo to opravdu krásně strávené odpoledne, na které budeme rádi vzpomínat. Děkujeme!"

 

Organizátorka akce - trenérka atletické přípravky  u SK Nové Město nad Metují Soňa Paarová doplňuje:
"Při akci jsme využili atletickou sadu, kterou máme zapůjčenou z Českého atletického svazu. Myslím, že se akce povedla, že se rodiče s námi pobavili a slova díků byla upřímná".