← zpět na přehled

Narodil se nový projekt.

Narodil se nový projekt.

Běžecký seriál PRIMÁTOR CUP 2017 startuje v dubnu a končí v říjnu.

Od podzimních měsíců loňského roku se postupně nápad přetavoval v realitu. Primátor a.s. nás vyzval ke zpracování projektu a oslovení dalších organizátorů, kteří chtějí být jeho součástí.

Dali jsme dohromady nejstarší závody v regionu. Tedy kultovní Hronov - Náchod a Cenu Metuje, společně se "štikami", které se prodraly velmi rychle do běžeckého kalendáře - Běh Babiččiným údolím a Běh pro Hospic. K tomu dvě "miminka", která se teprve narodí - Lázeňská sedmička a Montacké vlny. No a pak jsme to vše začali míchat, kořenit a solit. Co z toho bude za delikatesu, posoudí všichni, kteří se běžeckého seriálu zúčastní. Řada z vás má odběháno spoustu ročníků uvedených závodů. Letos se nám to jen trochu zpestří. Spojili jsme závody na silnici se závody v parku i terénu. Žádný ze závodů není delší než 10km a kratší než 6km, běhá se od dubna do října. O propozicích,bodování, výsledcích budete informování na www.primatorcup.cz. tato doména bude fukční od konce února! Tento web bude také prezentovat jednotlivé závody a v galerii vám naservíruje krásné fotografie.

Nebylo by projektu bez zásadní podpory generálního partnera, kterým je pivovar Primátor a.s.Náchod.

Naprosto zásadní je ale pro realizaci také podpora dalších partnerů, bez kterých by "to" prostě nešlo a proto díky společnostem:

Český běh.cz; EAS European Athletic Sport; Tiskárna INTEGRAF; VELLA Náchod, K- TRIUMF; Lázně Velichovky; TREES Zahradnictví a kavárna; VEBA Broumov.

Bez mediální podpory bychom nebyli na očích a uších a proto děkujeme mediálním partnerům:

RÁDIO BEAT, ČESKÝ ROZHLAS Hradec Králové, Regionální DENÍK

Abyste byli všichni správně na závod přihlášeni a v cíli vám byl vždy dobře změřen čas. A také abyste cestou ze závodů na svých telefonech našli výsledky ze závodů a průběžné pořadí PRIMÁTOR CUPU, o to se postará dodavatel technologií měření:

SPORTCHALLENGE.CZ

 

Těšíme se na velký zájem všech milovníků běhání v krásném koutu naší republiky tedy U NÁS NA NÁCHODSKU.

Dejte vědět do všech koutů, že se narodil tenhle běžecký seriál a pořadatelé se těší na krásné zážitky od jara do podzimu.

V naší galerii najdete základní informace k termínům konání všech závodů a také pravidla Primátor Cupu :-)

 

Těšíme se na vás!

Fotogalerie