← zpět na přehled

Letos pořádáme dvě významné atletické akce.

Letos pořádáme dvě významné atletické akce.

Extraligový - mezinárodní mítink Velká cena Nového Města nad Metují v sobotu 27.7. MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV MUŽŮ A ŽEN pak v neděli 8. září.

publikoval Aleš Žďárský

I když se zdá, že na našem stadionu se po zimě jen zvolna začíná sportovat, není tomu tak. Sportuje se se intenzivně a ještě k tomu pilně pracujeme na přípravách všech malých i velkých projektů, které jsme si letos naložili na záda.

Díky podpoře města se například na konci května začne realizovat přestavba divácké tribunky. Ta současná je v podstatě v havarijním stavu a my chceme na výše uvedené TOP akce mít stadion jako ze škatulky. Za prostředky, které jsme získali, chceme tribunku opět srovnat do "lajny", celou jí zafixovat aby nám "neujížděla" a osadit novým dřevěným "sezením". 

V plánu je také nátěr zábradlí po obvodu, revize všech sektorů, opravy vrhačských kruhů a elektrorevize.

No ale pojďme k avizovaným událostem roku.

Minulý týden ve čtvrtek se v SK uskutečnilo hodně pracovní setkání členů organizačního výboru Velké ceny a MČR s pracovníky oddělení soutěží Českého atletického svazu a servisní společnosti Česká atletika s.r.o. Na schůzce byli přitomni i zástupci společnosti FG Forrest, kteří se v letošní sezóně (věříme, že nejen v letošní :-) ) budou starat o vizuální styl našich akcí a pomohou nám s řadou věcí které se týkají PR. Prostě FG Forrest je v letošním roce naším velmi silným a významným partnerem.

Schůzka mnohé vyřešila, otevřela další témata a byla inspirativní pro další období - musíme ještě hodně věcí udělat aby vše klaplo. Ne vždy totiž řešíme při závodech i takové věci jako tiskové středisko pro novináře a reportéry, logistické zabezpečení provozu TV stěny, která bude mít rozměry 7x4m, servis pro ČT, marketingová práva atd.

S radostí jsme přijali vizuální styl obou akcí, který zpracovali grafici ve Forrestu. Můžete se těšit na tváře obou akcí, prozradíme jen, že se jedná o naše atlety. Na VC bude dívkou z plakátu ....... na MČR pro změnu dáme na plakát kluka...... Hádejte koho. Fotky nám dodává náš foto-kamarád a spolupracovník Martin Kábrt.

Už nyní víme, že budeme na MČR potřebovat velký počet spolupracovníků zejména na pozice - organizátor (pořadatel). Bude se jednat o lidi, kteří budou v okolí stadionu a na tribuně poskytovat info servis divákům a hostům ale také naprosto strikně dbát na to aby každý vstupoval kam má. Pokud mezi sebou máte spolehlivé lidi - oslovte je a dejte vědět.

Myslím, že do týdne bychom Vám možná ukázali návrhy plakátů obou akcí a také vizuální styly, které budou doprovázet oba závody od příprav až k realizaci. Tak se těšte.

Nyní je před námi vele- náročný květen. Milión akcí, které pořádáme nebo se jich budeme účastnit.

Ať se nám všem daří!!!!!