← zpět na přehled

Kalendář 2013 je na světě!

Kalendář 2013 je na světě!

Náš atletický oddíl má svůj nástěnný kalendář na rok 2013. Vydáním kalendáře zahajujeme prezentaci oddílu směrem k atletické sezóně a několika velmi důležitým událostem.

publikoval Aleš Žďárský

Kalendář, o kterém se zde zmiňujeme, je vytvořen ze snímků, které jsme během sezón nashromáždili. Grafickou podobu si vzal za své pan Marek Zhibo, který přispěl velikým dílem k dotažení celé akce, stejně jako tiskárna Integraf s.r.o. Náchod. Fotografie poskytli - Martin Kábrt, Zdeněk Mudroch, Michaela Broumová, Alena Ulrichová a Aleš Žďárský.

Záměrem je prezentovat naše sportovní úspěchy a organizátorský potenciál. Snad se nám to alespoň trochu podařilo. V kalendáři najdete nejen vlastní kalendárium na jednotlivé měsíce ale i krátké komentáře, popisky a nejdůležitější atletické termíny roku.

Na fotografiích k jednotlivým měsícům najdete naše úspěšné štafetové kvarteto ale také Kubu Noska, Honzu Krále, Míšu Broumovou, Álu Ulrichovou, Kamila Krunku, Míšu Drábkovou. Mimo našich i některé české nebo zahraniční atlety, kteří mají nějaký vztah k našemu stadionu nebo k Velké ceně.

Kalendář v nákladu 100ks budeme mít pro zájemce k dispozici jen v omezené míře. Značnou část věnujeme našim obchodním partnerům. Pokud tedy budete mít zájem - jeden exeplář bude k nahlédnutí v naší SK-Kavárně.

V titulku této zprávy je úvodní fotografie, která náš kalendář "otevírá"