← zpět na přehled

Halové veřejky v Jablonci

Halové veřejky v Jablonci

Halové veřejky v Jablonci

Jeli jsme do Jablonce pro další startovní příležitosti. V nové hale bylo TEPLO, což si většina pamětníků asi nedokáže představit. Celkem hezké prostředí ale je pravda, že ty zatáčky jsou pro sprinty docela „drsné“.

Co se komu podařilo nebo nezdařilo:

Osobáček Martiny, která vlastně na závody ani neměla jet (nebo měla?), na 60m – výkon 8,38 už je velmi blízko limitu pro účast na halovém MČR. Za Pájou zaostala jen o 0,03vt. – takže naše současná nejrychlejší žákyně 8,35.

Osobák na 60m běžela i Martina Skučková (to je dorostenka z podhůří) 8,39 . Benjamínek (mladší žákyně) Míša „z Broumova“ – správně Michaela Broumová – nejprve na 60m střihla 8,72 a pak pumpla do dálky osobák 483cm.Oba výkony jsou osobáky a ta dálka, to by taky mohla být vstupenka na MČR žactva v hale.Hmmmmm.

Lída Vlčková dala tentokrát „šede“ za 8,76 a na „třístovce“ si vystupňováním posledních 60m doběhla pro čas 46,13.

Pavla Rouskovic si jela hlavně zaběhnout 300m, běžela uvolněně a s přehledem vyhrála svůj běh za 43,72 – což je druhý její halový čas. Evidentně jí neseděla ta ostrá zatáčka, ve které to byl souboj jako v „odstředivce“.Technika rovinek na jedničku (sice už je po vysvědčení ale dodatečně si jí dopíše ke známce z TV).

Týna se po tanečních, nemoci a lyžáku pozvolna dostává do pracovního režimu.Na 60m sice ještě 8,54 ale v dálce už je zase na pěti metrech s rezervou v technice – tentokrát 498cm.

Martina mimochodem ještě stihla vyrovnat svůj osobáček ve výšce, skočila 145cm a je to spíš zázrak, techniku tentokrát nechala doma v Otovicích.

Kristina Králová frnkla 60m za 9,44, Julka Hylmarová za 9,87. Výkony děvčat z dálky zatím na internetu nebyly.

Vojta Ambrož na 1500m v osobním rekordu 4:36 „a nějaké drobné“, podle jeho vyjádření ale spokojen nebyl. To se cení – nesmíme si myslet, že už to lépe nejde.

Ještě tu máme vítězství Jakuba Hanuše z dálky – stačilo 644cm a shodli jsme se, že by bylo lepší 680cm a šesté místo. Po týdnu s kamarádkou – střevní chřipkou, to byl ale slušný výkon.Kuba by si měl vybírat lepší kamarádky a bude se mu skákat daleko líp.

Kompletní výsledky - časy a metry z Jablonce jsou na webu ČAS.

Fotogalerie