← zpět na přehled

Dominik Sádlo nominován na ME v krosu.

Dominik Sádlo nominován na ME v krosu.

Do světa "resp.Evropy" velké atletiky, nakoukne na začátku prosince Dominik Sádlo. Včera byl nominován na ME.

V sobotu se ve Střelských Hošticích bojovalo o nominace a my máme obrovskou radost z počínání Dominika, který si v závodě ostrém jak břitva počínal skvěle. Jak to bylo vyrovnané vypovídají výsledky: http://www.a3c.cz/files/results/01/grand_prix_2013-7000m.pdf

Do Bělehradu, který ME v přespolním běhu hostí, odjede poměrně velká běžecká skupina: Junioři: Jakub Zemaník, Jan Friš, Josef Havlíček, Dominik Sádlo, Adam Zenkl, Muži do 23 let:  Jan Janů, Muži: Milan Kocourek, Lukáš Kourek, Juniorky: Moira Stewartová, Ženy do 23 let: Diana Mezuliáníková, Ženy: Lucie Sekanová, Květoslava Pecková, Kamila Gregorová, Monika Preibischová, Eva Krchová. 

Jak se zde můžete dočíst, Dominik bude v té nejlepší společnosti a my mu k nominaci na ME gratulujeme a těšíme se z toho, že po tom co na ME v minulosti startovali Tomáš HAROM, Petra LOCHMANOVÁ. Kuba ERBER a Kamil KRUNKA, budeme mít na vrcholném atletickéím podniku dalšího atleta našeho klubu.

7.12. se mnozí určitě budeme dívat na závod, který EAA přenáší na svém webu.

Hodně štěstí DOMINIKU!!!!

 

PS. V Hošticích výborně běžel i Vojta Hálek, který vyhrál závod žáků. Sice se sešla malá konkurence ale Vojta si v porovnání s jarním MČR výrazně vylepšil svůj "osobák" a potěšil pěkným výkonem. Jen tak dál Vojto!!!