← zpět na přehled

Další medaile z halového mistrovství - tentokrát stříbro pro Míšu Drábkovou.

Další medaile z halového mistrovství - tentokrát stříbro pro Míšu Drábkovou.

Až cílová fotografie rozhodla o vítězce!!!

publikoval David Šnajdr

Nashe Mysh z Jilemnice druhá na mistrovské půlce  

Jen tisíciny vteřiny rozhodly o tom, že si Misha Drábkovic (21) veze z halového domácího šampionátu „jen“  stříbro.

Sobotní rozběh závodu žen na 800m Misha absolvovala s přehledem a jaksi „na rozběhání“ po krátké rýmičce z předchozího týdne. Postupuje z prvního místa (2:18,51).

V takticky i tempově dobře běženém nedělním finále pak možná o chvíli déle než by bylo bývalo záhodno otálela s finišem a v posledních 40m už to nestihla. Respektive, stihla, ale málo. Protože v cíli jí k titulu scházela snad jen tisícina vteřiny.

Zde odkaz na video, které zaslal Honza Pernica:

http://www.youtube.com/watch?v=pR0UY6yh3yE

„Tak nevím, jestli mám být se stříbrnou medailí spokojená, nebo zklamaná z toho, že nemám větší prsa“, krčila rameny Misha v cíli, poté, co se na tabuli rozsvítily oficiální výsledky a co zkoukla cílovou fotografii: 2:11,32 shodně s vítěznou Katkou Hálovou ze Zlína.

Republiková medaile, samozřejmě, zklamáním není, ale pro příští podobné osmistovky Misha přeci jenom shání místo dresu zelenou „push-up-ku“ (čti pušapku – pozn. red.) a počítá domácí úkol, kolik že to vlastně 1/1000 sec. při tempu 2:11,32min./ 800m dělá v mm. (Koukám přes rameno: neustále škrtá, přepisuje, mačká a zahazuje papírky, mobil jí vypadává z ruky… že by 6,092 mm? Každopádně, mrtě málo – pozn. red.)

Fotogalerie