← zpět na přehled

Pod dohledem ozbrojených sil dokončil tým žen letošní premiéru v extralize.

Pod dohledem ozbrojených sil dokončil tým žen letošní premiéru v extralize.

Juliska - stadion Dukly Praha byl svědkem finále extraligy. Naše ženy v poklidu prošly celým utkáním a ročník 2011 zakončily na lichotivém 6. místě. Jak by řekl jeden nejmenovaný politický vysloužilec ..." Kdo z Vás to má?.." :-)

publikoval Aleš Žďárský

Pokud by se jednalo o fotbal, asi by naše družstvo mělo připravené ovace na náměstí, které by oblehlo několik tisíc nadšených fandů. Jelikož se jedná o atletiku, nebyla na náměstí ani noha

Ale pro lidi, kteří se kolem atletiky motají a mají trochu přehled, je úspěch našeho klubu v extralize jistě milým (pro spoustu lidí ale také nemilým) překvapením. My si na tom nijak neujíždíme, víme, že za rok můžeme jít třeba šupem dolů ale na druhpu stranu, letošní rok byl prostě celkově úspěšný a úspěch družstva se počítá. Škoda, že díky pár výpadkům se nepodařilo udržet mužskému týmu příslušnost v 1. lize, bylo by to ještě veselejší bilancování.

Pokud se týká výsledků, mrkněte na web ČASU www.atletika.cz. Fotky tam jsou rovněž a díky objektivům a spouštím Martina Kábrta se na pár záběrech vyskytují i naše barvy. Fota lze vidět i na autorových stránkách www.martinkabrt.cz

Tak si pokoukejte a pozvolna začínejte přecházet do odpočinkového období, po kterém se lze s chutí vrhnout do přípravy na olympijský rok 2012. Kéž by byl tak úspěšný jako ten letošní.