← zpět na přehled

Máme vlastní rubriku!!

Máme vlastní rubriku!!

Snažíme se být vidět, k tomu nám pomáhají mediální partneři.

publikoval A.Ž.

Náchodský deník, partnerem SK na sezónu 2011.

 

Po opětovném uzavření partnerství s Hitrádiem Magic a dlouholeté výborné spolupráci s Českým rozhlasem Hradec Králové, máme pro naše příznivce další dobrou zprávu.

 

Náchodský deník spouští  od 31.dubna 2011 pravidelnou čtvrteční rubriku, která bude věnována veškerému dění, které se týká atletiky v našem SK.

S redakcí Deníku jsme ve shodě v tom, že letošní rok je pro regionální atletiku více než významný. Extraliga žen a první liga mužů, extraligová Velká cena, MČR v atletice žactva, regionální den s atletikou pod názvem „Atletika pro děti“ a spousta startů našich dresů na všech frontách – to vše motivuje obě strany k vzájemné spolupráci.

Rubrika je sice především atletická ale noviny vítají i další informace o našich akcích a aktivitách. Čeká nás moc dalších významných událostí v oddílech tělesně postižených, rekreačních sportů i volejbalu. Dopisovatelům je náš partner samozřejmě OTEVŘEN!

 

Jste-li propojeni s přáteli na sociální síti, šiřte informaci o této skutečnosti, která nám může zvýšit prestiž u čtenářů a Deníku náklad J

 

V neposlední řadě je tu prosba na Vás, atlety, trenéry a rozhodčí z našeho klubu. Pište, fotografujte a přispívejte do naší rubriky.

Stačí poslat příspěvek na e-mail: ales@sportklub.cz . Po jeho obdržení se jen domluvíme s redakcí na případné úpravě (máme omezenou kapacitu) a článek či fotka mohou jít mezi lid čtenářský.

 

Tak nezapomeňte od 31.4. každý čtvrtek až do konce atletické sezóny J.

A.Ž.