← zpět na přehled

Ligová premiéra na vlastním "písečku" vyšla!

Ligová premiéra na vlastním

Sobotní ligové utkání nepostrádalo nic. Bylo krásně, přijelo hodně závodníků i rozhodčích, stadionek byl načančán a naše družstva potvrdila postavení v tabulkách i když pánové byli tentokrát o stupínek horší. - PŘIDÁNA FOTOGALERIE

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu ligového kola v sobotu 5. června na našem stadionku. Bylo to od Vás často téměř hrdinské počínání. Na druhou stranu je velké štěstí, že bylo krásné počasí. V lijáku by bylo asi vše mnohem komplikovanější.

Blahopřání našemu ženskému týmu k potvrzení první pozice, je to velmi lichotivé. Víme, že sestava je letos velice silná a máme radost, že Vám v ligové atmosféře stoupá výkonnost. O tom je to rozhodně také. V sobotu si díky kvalitní konkurenci ( a také vlastnímu tréninkovému nasazení. Vytvořili Tito borci a borky osobní rekordy:

Martina Routková na 100m 12,62; Míša Drábková na 800m 2:14,77; Pája Rousková na 800m 2:18,51;Káťa Hanušová na 100m 13,13;Jirka Leplt na 800m 1:56,57. Ještě někdo??

Jsme nadšeni z "návrátilek" Křendy a Anči - obě potvrdily, že liga je pro ně a věříme v jejich další starty. Stejně tak je určitě dobře, že se už uzdravila Alča a snad se do MČR dostane do optima. Výrazným přinosem je Jirka Tuláček, který v prvním kole nestartoval a v sobotu zvládl oštěm s diskem se součtem 13b. Premiérově za nás také Nikola a hned z toho bylo vítězství v tyči na zapůjčené tyčce.

A tak dále......

Co je podstatné?

Veškeré výsledky najdete na www.atletika.cz

Třetí kole se koná 3. července v Jablonci.

Fotogalerii od našich fotografů sem umístíme, jen co nám dodají fota a další fotky hledejte na www.fotobarta.cz nebo na www.nachodsky.denik.cz. Mějte se hezky a na dalším ligovém kole Vás rádi uvidíme v plné síle!!