← zpět na přehled

Definitivní umístění v prvním kole EXTRALIGY 5. MÍSTO!!

Definitivní umístění v prvním kole EXTRALIGY 5. MÍSTO!!

Hopsa - páté místo z OSTRAVY!!! Smutek z LIBERCE.

Teď už je to vše sečteno a podtrženo.

Extraligovou premiéru máme za sebou a výsledek?? K neuvěření.

Jen kluby z Prahy,Brna a Ostravy byly lepší. Náš tým nechal za sebou v prvním kole Kladno, Plzeň. Zlín, Českou Lípu a Pardubice.

Bez ohledu na všechny diskuse jsme se s novým systémem soutěže vypořádali tak, jak bylo potřeba. Nejsme tým hvězd ale družstvo schopné dosáhnout průměrného bodového zisku 879 bodů a to prostě na výtečné páté místo stačilo. Kdo se se systémem soutěže nestačíl seznámit, možná si teď drbe hlavu. Naší výhodou bylo, že jsme přišli do nového prostředí a nových podmínek. Dostatečně vyjevení a možná s velikou mírou odpovědnosti k nové skutečnosti. No a je z toho tenhle výsledek.

Tak fajn, je to příjemné ale nepřeceňujeme to. Čeká nás mnoho dalších startů abychom získané pozice uhájili nebo neztratili příliš.

Pod ikonou extraligy na našich stránkách najdete zítra večer celou tabulku i statistiky jednotlivých závodnic.

 

Našim chlapcům se  nedařilo na prvoligovém utkání v Liberci.

Předposlední místo v prvním kole není zrovna lichotivé. Nelze asi fňukat nad tím co by, kdyby. Máme na lepší výsledky ale chce to trochu rozvahy a klidu, samozřejmě také kompletnější sestavu. Musíme doběhnout až do cíle s kolíkem při štafetách, "neulejvat" starty a být fit. Takže do 4. června sebrat síly a s úsměvem na druhé kolo. Spíš než hodnocení konečných výsledků (vše na www.atletika.cz/výsledky) se určitě zastavíme u výkonu Kuby Noska, který vyhrál dálku skokem 7.15m. Potvrdil, že halových 7.20 bylo opravdu dobře změřeno a teď jen doladit a trefit to prkno pořádně!!

Těšíme se kluci na to, že po druhém kole bude daleko veseleji!!!