Tyhle tretry už Adam nemá!

Tyhle tretry už Adam nemá!

O neobvyklém dárku od A.S. Helceleta novoměstským fanouškům.

ADAM SEBASTIAN HELCELET je tím pravým, kdo prezentuje projekt

#jsem atlet

Není reprezentant jako reprezentant

Chování sportovních hvězd je často tématem v rubrikách novin, na internetu nebo v televizi. Aféry, rozchody s trenéry, alkohol, neúcta k soupeřům, vědomé porušování pravidel, vulgární chování…..

O to víc jsem potěšen, že jsem se letos v atletické „rodině“ setkal s mnoha příhodami, ze kterých jsem byl přímo nadšen. Čerstvá zkušenost je ze včerejší (29. 7. 2017 )  Velké ceny Nového Města nad Metují,

Na poměrně hustě obsazené tribuně, bylo přítomno hodně dětí, které závody nadšeně sledovaly a pochopitelně pronásledovaly svoje sportovní vzory s žádostí o autogramy nebo společnou fotografii.

Čeští reprezentanti ( Svoboda, Juška, Ptáčníková, Klučinová, Šafránková, Staněk, Prášil a další) k této logické součásti každého závodu přistoupili neobyčejně vstřícně a trpělivě, dlouhé minuty, či spíše desítky minut, podepisovali a rozdávali úsměvy na objektivy zleva, zprava.

Absolutní „peckou“ pro dva dychtivé lovce autogramů, byl nápad Adama Sebastiana Helceleta, který, snad v euforii, podaroval oba šťastlivce svými tretrami. To, co se odehrálo v duších vysmátých majitelů těchto trofejí, není třeba rozvádět dál. Mají jasno, koho ze sportovců obdivovat, zažili co je to pokora, skromnost a štědrost „na vlastní kůži“.

Díky českým reprezentantům za skvěle odvedenou práci nejen na dráze a v sektorech ale i mezi diváky a hlavně dětmi!

Hezky se na to vše koukalo, atletice jste udělali prvotřídní reklamu.

JSTE ATLET

 

Aleš Žďárský