Jak nás hostila Babička

Jak nás hostila Babička

Chata Babička, která je součástí impéria FRIESOVKY, byla pět dní naším domovem. Z mého pohledu to bylo soustředění, jaké jsem už dlouhá léta nezažil. Díky za to vyšší moci, která nám zajistila snové počasí ale také všem, kteří byli přítomni v chaloupce.

Co si pochválit dřív? Modrá obloha, čistý vzduch, slunce, spousty sněhu a myslím, že téměř rodinná atmosféra v naší chalupě. Kuchyně se vším, co je potřeba k přežití dlouhých zimních večerů a také, jak to v Krkonoších vždycky chodilo, místo pro večerní sousedské tlachání.

Bylo to užitečných pět dní a to nejen proto, že se podařilo slušně zapracovat na kondici.  Akce "Babička" se vydařila také díky perfektně fungujícím vztahům v našem squotu. Pořád bylo umyté nádobí, když jsem mazal lyže, najednou kolem čtyři další, kteří žehlili, kartáčovali nebo leštili a před odjezdem byla chata čistá stejně jako když jsme přijeli.

A Vaše výkony na magistrále - každý den lepší a lepší. Někteří přímo výteční. Už bych se nebál začít s každodenním dávkováním kolem 30km. Ono to v některých případech vlastně skoro tak bylo.

Na sjezdovce jste až na jednoho umělce, co neustále padal z kotvy, předváděli také kvalitní výkony a rozhodně to přineslo vítané  rozptýlení z monotónního tréninku.

Prostě paráda pobyt. Věřím, že se rádi(dy) za  Mlaďákem a Fidélem znovu brzy vypravíme.

Aleš.

 

PS. Fota v galerii vytvořila Míša.Tu ilegální střešní fotku asi Pája a něco málo já.

Fotogalerie

10×