Konec turnaje

Konec turnaje

Tenisový turnaj skončil. V letošním ročníku bylo hráno jen 57 zápasů. Loni 72.

17.10.2005


Tenisový turnaj skončil. V letošním ročníku bylo hráno jen 57 zápasů. Loni 72. Je vidět dost velký rozdíl. Bylo to způsobeno malým počtem zápasů Minára a Červeného, kteří oproti loňské sezóně měli minimum zápasů.

Dále zraněním Beka a Borůvky. ( oba tenisový loket) Pokus o oživení čtyřher se taky moc nepovedl. Tam je problém v tom, že čtyři hráči se těžko najdou termín co všem vyhovuje . Bylo odehráno pouze 9 zápasů, proto organizátor rozhodl, že turnaj čtyřher nebude vyhodnocen. Jediné co se každý rok lepší a lepší, je kvalita hry. Mám pocit, že každý hraje rok od roku lépe. Už na každé vítězství se musí makat a loňští borci to nemají lehké.

Nejpilnějším hráčem byl Jarda Šmída, který odehrál 20 zápasů. Následoval další Jarda – Vanický se17zápasy. Další : Šroll 12, Uher 11, Minár s Vomáčkou po 10, Červený 8, Lichter 7, Svoboda 6, Faifer 5, Ježek 5, Bek 2 a Pepa Mrázek pouze jedenkrát propotil triko na našem kurtu. Co bychom v budoucím ročníku potřebovali zlepšit: - komunikaci mezi hráči, při sjednávání zápasů - větší počet hráčů - možná se zamyslet na způsobem bodování Máme na to celou zimu.

Fotogalerie